Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Urodziny misia u przedszkolaków

Urodziny misia u przedszkolaków

23 listopada misiowe urodziny świętowały wszystkie oddziały przedszkolne. Na uroczystość przybył sam dostojny Jubilat, Pluszowy Miś. Dzieci razem z nim tańczyły, śpiewały, rozwiązywały misiowe zagadki.

"Kto jest dzieci przyjacielem?
Mały miś.
Kto tajemnic zna tak wiele?
Mały miś.
Miś choć mały, choć nieśmiały,
wielkie serce w sobie ma.
Pocieszyciel doskonały,
każdy misia swego ma".
Urodziny misia u maluchów

Urodziny misia w grupie 4-5-latków


Świętowanie w zerówceNa zakończenie wspólna zabawa przy muzyce na korytarzu szkolnym
Dzień upłynął w radosnej atmosferze i dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń.
 Do zobaczenia za rok, na kolejnych urodzinach misia :)
W. Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

 
Zodiak: Strzelec