List od Królowej Wielkiej Brytanii

We wrześniu, w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków, uczniowie klasy IV napisali list do królowej Wielkiej Brytanii, Elżbiety II, w którym opisali naszą szkołę, lekcje języka angielskiego i swoje zainteresowania. Dodatkowo, własnoręcznie wykonali prace plastyczne: portrety królowej i rodziny królewskiej oraz rysunki ciekawych miejsc w Anglii.
Dziś na uczniów czekała prawdziwa niespodzianka - list z pałacu Buckingham od Królowej! Jej Wysokość, za pośrednictwem Damy Dworu, Lady Susan Hussey wyraziła wdzięczność za korespondencję i skierowała kilka ciepłych słów do uczniów.


Do listu dołączone zostały kolorowe ulotki i artykuły opisujące życie codzienne Królowej.


Czwartoklasiści z dumą prezentują otrzymaną korespondencję.

Odpowiedź od Królowej sprawiła uczniom ogromną radość i na pewno stanie się motywacją do uczenia się języków obcych, bo przecież idziemy "z małej szkoły w wielki świat".
Nad całością przedsięwzięcia czuwała pani Magdalena Kraska-Dąbkiewicz, nauczycielka języka angielskiego w naszej szkole.
W. Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Sobota
24 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Dzierżysława, Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek, Sewer, Sofroniusz,
Szymon

 
Zodiak: Baran
Do końca roku szkolnego pozostało:
Courtesy of Go Mylo Countdown
688253
Twoje IP: 54.81.182.16