Dzień Jeża w przedszkolu

Dzień Jeża to kolejne nietypowe święto obchodzone w naszym przedszkolu. 14 listopada we wszystkich grupach wiekowych odbyły się zajęcia, podczas których dzieci poznały zwyczaje tego kolczastego zwierzątka, jego sposób odżywiania się oraz środowisko przyrodnicze.

Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały pogadanki o sympatycznych zimowych śpiochach, wykonały plakaty i jeżowe maski, wesoło bawiły się i tańczyły przy piosenkach o jeżach, rozwiązywały zagadki o zwierzętach. Dzień zakończył się obejrzeniem teatrzyku kukiełkowego "Dwa jeżyki", przygotowanego przez wychowawczynie grupy najmłodszej, panią Olimpię Kiełb i panią Martynę Wolicką.
Zajęcia w zerówce
Zabawa w grupie 4-5-latków

Zajęcia w grupie najmłodszej

W, Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Sobota
24 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Dzierżysława, Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek, Sewer, Sofroniusz,
Szymon

 
Zodiak: Baran
Do końca roku szkolnego pozostało:
Courtesy of Go Mylo Countdown
688234
Twoje IP: 54.81.182.16