Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Dzień Jeża w przedszkolu

Dzień Jeża w przedszkolu

Dzień Jeża to kolejne nietypowe święto obchodzone w naszym przedszkolu. 14 listopada we wszystkich grupach wiekowych odbyły się zajęcia, podczas których dzieci poznały zwyczaje tego kolczastego zwierzątka, jego sposób odżywiania się oraz środowisko przyrodnicze.

Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały pogadanki o sympatycznych zimowych śpiochach, wykonały plakaty i jeżowe maski, wesoło bawiły się i tańczyły przy piosenkach o jeżach, rozwiązywały zagadki o zwierzętach. Dzień zakończył się obejrzeniem teatrzyku kukiełkowego "Dwa jeżyki", przygotowanego przez wychowawczynie grupy najmłodszej, panią Olimpię Kiełb i panią Martynę Wolicką.
Zajęcia w zerówce
Zabawa w grupie 4-5-latków

Zajęcia w grupie najmłodszej

W, Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

 
Zodiak: Strzelec