Dzień Jeża w przedszkolu

Dzień Jeża to kolejne nietypowe święto obchodzone w naszym przedszkolu. 14 listopada we wszystkich grupach wiekowych odbyły się zajęcia, podczas których dzieci poznały zwyczaje tego kolczastego zwierzątka, jego sposób odżywiania się oraz środowisko przyrodnicze.

Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały pogadanki o sympatycznych zimowych śpiochach, wykonały plakaty i jeżowe maski, wesoło bawiły się i tańczyły przy piosenkach o jeżach, rozwiązywały zagadki o zwierzętach. Dzień zakończył się obejrzeniem teatrzyku kukiełkowego "Dwa jeżyki", przygotowanego przez wychowawczynie grupy najmłodszej, panią Olimpię Kiełb i panią Martynę Wolicką.
Zajęcia w zerówce
Zabawa w grupie 4-5-latków

Zajęcia w grupie najmłodszej

W, Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
18 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Efrem, Elżbieta, Gerwazy, Leonia,
Marek, Marina, Paula

 
Zodiak: Bliźnięta
Do końca roku szkolnego pozostało:
Courtesy of Go Mylo Countdown
792210
Twoje IP: 54.81.158.195