Pasowanie na Przedszkolaka 2017

27 października w naszym przedszkolu miała miejsce podniosła uroczystość - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.
W obecności rodziców, dyrekcji szkoły oraz nauczycieli nasze kochane maluchy złożyły uroczyste ślubowanie.

Dzieci przedstawiły wspaniały program artystyczny, w którym zaprezentowały, czego nauczyły się w przedszkolu. Z uśmiechami na buźkach śpiewały piosenki i recytowały wierszyki.

Po występie nagrodzonym gromkimi brawami, nastąpiło uroczyste złożenie przysięgi.
Maluchy przyrzekały:
"- nie płakać, nie szlochać i panie mocno kochać,
- zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować,
- grzecznie bawić się i fikać,
- w mig zajadać z talerzyka,
- od dziś zawsze być zuchami i dobrymi kolegami"
Następnie pan dyrektor za pomocą "magicznej kredki" pasował dzieci na prawdziwych przedszkolaków. Cóż to były za emocje :) Dobrze, że mama była blisko :)
Na pamiątkę uroczystości pani wychowawczyni wręczyła maluchom dyplomy i drobne upominki.
Uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
To był bardzo ważny dzień. Na pewno pozostanie on w pamięci dzieci, rodziców i nauczycieli.

Na podstawie sprawozdania wychowawcy grupy, pani Martyny Wolickiej

19 Kwietnia 2024