Nagrody dla oszczędnych

Uczniowie naszej szkoły przekonali się, że warto oszczędzać. Gromadząc środki w ramach SKO, otrzymali nagrody od SGB za systematyczne oszczędzanie.

Nasza Szkolna Kasa Oszczędności zgłosiła się do udziału w konkursie "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym". Uczniowie wraz z opiekunką, panią Małgorzatą Nowacką podjęli szereg działań, by sprostać wymaganiom regulaminu. Odwiedzili Bank Spółdzielczy w Jarocinie, brali udział w konkursach na temat bankowości, organizowali apele okolicznościowe. O tym wszystkim mogliście przeczytać w zakładce  SKO.
09 czerwca Komisja Konkursowa podsumowała konkurs, przyznała punkty i ogłosiła wyniki. Dzięki zaangażowaniu opiekunki i uczniów udało nam się uzyskać bardzo wysoką ocenę i zdobyć 450 punktów na 450 możliwych do uzyskania. W nagrodę najbardziej oszczędni otrzymali zegarki firmy Apart, szkoła zaś talon na 500 zł do wykorzystania w EMPiK-u.
Wszystkim oszczędnym serdecznie gratulujemy!
Pani Małgorzacie Nowackiej dziękujemy za działania promujące wśród uczniów ideę oszczędzania.

Dzisiaj jest: Sobota
20 Kwietnia 2024