Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Święto Pyry 2016

Święto Pyry 2016

W piątkowe popołudnie, 30 września, na boisku szkolnym odbyło się coroczne Święto Pyry. Imprezę zorganizował Samorząd Uczniowski przy współudziale Rady Rodziców. Upominki ufundował market Kaufland.

Festyn rozpoczął się od prezentacji twórczości uczniów - każda klasa prezentowała wiersze o ziemniakach. Publiczność zdecydowała, że najciekawszą rymowankę ułożyła klasa VI. Drugie miejsce przyznano klasie III szkoły podstawowej. Na podium stanęli również przedstawiciele klasy III gimnazjum, zdobywając III miejsce.
Dalej klasowe drużyny rywalizowały ze sobą w konkurencjach sprawnościowych z ziemniakiem w roli głównej. Wyniki przedstawiają się następująco:
1. "Rzut pyrą"
- I miejsce - klasa V,  II miejsce - klasa IV, III miejsce - klasa VI
2. "Sztafeta z pyrami" - klasy 0 - III
- I miejsce - klasa III, II miejsce - klasa II, III miejsce - klasa 0
3. "Sztafeta z pyrami" - klasy IV - VI
- I miejsce - klasa VI, II miejsce - klasa V, III miejsce - klasa IV
4. "Sztafeta z pyrami" - klasy I - III gimnazjum
- I miejsce - klasa III, II miejsce - klasa I, III miejsce - klasa II
5. "Rzut pyrą do tarczy" - przedszkole
- I miejsce - klasa O, II miejsce - 3-4-latki, III miejsce - 4-5-latki
6. "Rzut pyrą do tarczy" - klasy II - III sp
- I miejsce - klasa II, II miejsce - klasa III
7. "Skakanka"
- I miejsce - klasa VI, II miejsce - klasa V
8. "Bieg z łyżką - kelnerzy" - klasy 0 - III
- I miejsce - klasa 0, II miejsce - klasa III, III miejsce - klasa II
9. "Bieg z łyżką kelnerzy" - klasy IV - VI
- I miejsce - klasa V, II miejsce - klasa IV, III miejsce - klasa VI
10. "Zbieranie pyr na czas"
- I miejsce - klasa III, II miejsce - II, III miejsce - klasa 0
11. "Kręgle"
- I miejsce - klasa III, II miejsce - klasa VI, III miejsce - klasa I gimnazjumPo konkurencjach sportowych przystąpiono do oceny walorów smakowych i estetycznych przygotowanej przez uczniów sałatki jarzynowej.

Komisja kulinarna I miejsce przyznała klasie V, II - klasie I gimnazjum a III - klasie VI.
Następnie oceniono prace uczniów w konkursie "Najpiękniejszy zwierzak - cudak z warzyw i owoców".

Komisja miała nie lada problem, ponieważ wszystkie prace zasługiwały na zdobycie I miejsca. Postanowiono przyznać sześć równorzędnych wyróżnień. Otrzymali je: Mikołaj Durczak z klasy II, Amelia Berek, Joastina Poczta i Monika Zaworska z klasy III, Zuzanna Chrobot z klasy VI i Daria Rychlik z klasy I gimnazjum.
Drobne upominki dla uczniów ufundował market Kaufland.
Przez cały czas uczestnicy "Święta Pyry" mogli upiec ziemniaki i kiełbaski oraz skosztować potraw przygotowanych przez rodziców.


Na zakończenie dnia rozegrano dwa mecze piłkarskie. W pierwszym do gry stanęli uczniowie gimnazjum wspomagani siłami i umiejętnościami pana dyrektora, pana woźnego oraz rodziców, w drugim zagrały dwie drużyny ze szkoły podstawowej.
Zmagania piłkarzy z zainteresowaniem oglądała cała szkoła.


 Aktywnie spędzony dzień, pełen wrażeń, zaliczamy do udanych. Kolejne święto już za rok :)
W. Borys

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_xoranalogclock/mod_xoranalogclock.php on line 26

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Września 2018
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek,
Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas,
Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus,
Świętopełk, Wincenty, Władysław,
Władysława, Włodzisław

 
Zodiak: Waga
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_go_mylo_countdown/mod_go_mylo_countdown.php on line 10
Do końca roku szkolnego pozostało:
Strict Standards: Non-static method modGoMyloCountdownHelper::labelCss() should not be called statically in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_go_mylo_countdown/mod_go_mylo_countdown.php on line 320
Courtesy of Go Mylo Countdown
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_vvisit_counter/mod_vvisit_counter.php on line 99 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_vvisit_counter/mod_vvisit_counter.php on line 103 Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter_timestart.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/modules/mod_vvisit_counter/mod_vvisit_counter.php on line 124 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 107 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 107
850435
Twoje IP: 54.156.51.193