Dzień Edukacji Narodowej 2015

14 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Przybyłych na uroczystość gości, nauczycieli, rodziców i uczniów powitał dyrektor szkoły, pan Marcin Frąszczak. Dziękując za dotychczasową pracę pełną zaangażowania złożył pracownikom szkoły wyrazy szacunku i uznania.
Następnie prowadząca spotkanie Kinga Kowalska z klasy II gimnazjum zaprosiła wszystkich do obejrzenia części artystycznej przygotowanej przez uczniów Zespołu Szkół pod kierunkiem pani Beaty Pacholskiej-Parzysz. Widzowie mogli "zajrzeć" do pokoju nauczycielskiego i uczestniczyć w posiedzeniu rady pedagogicznej, byli świadkami "wizyty" nauczyciela u lekarza oraz obserwowali typową lekcję w szkole. Oprawę muzyczną stanowiły piosenki o tematyce szkolnej "Awans Ci da", "Jak ty zdasz?", "W szkole".

Na zakończenie uroczystości przedstawiciele SU wręczyli wszystkim pracownikom szkoły symboliczne czerwone róże.
14 października był także wielkim świętem pierwszaków, którzy zostali uroczyście przyjęci w poczet szkolnej społeczności. Informacje o tym wydarzeniu znajdziecie w kolejnym artykule. Zapraszamy do lektury.

Dzisiaj jest: Wtorek
16 Kwietnia 2024