Mamy nowy Samorząd Uczniowski

17 września przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół. Wybory poprzedzone były tygodniową kampanią wyborczą, podczas której kandydaci prezentowali swoje programy.

Uprawnieni do głosowania byli uczniowie klas II - VI SP i I - III gimnazjum. Klasa I, która w poczet uczniów zostanie przyjęta po pasowaniu, przyglądała się, jak przebiega demokratyczne głosowanie.

Uprawnionych do głosowania było 102 uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Udział w głosowaniu wzięło 94 uczniów. Oddano 94 głosy ważne.
Komisja wyborcza w składzie: dyrektor szkoły, pan Marcin Frąszczak, wicedyrektor, pani Wiesława Borys oraz przedstawiciel uczniów, Angelika Konieczna po przeliczeniu głosów podała wyniki:
- przewodnicząca SU - Klaudia Gumola - klasa V
- zastępca przewodniczącego - Karolina Walerowicz - klasa IIG
- skarbnik - Amelia Nowacka - klasa IG
- członek - Martyna Kowalska - klasa VI
- członek - Julia Nowacka - klasa IV
Kolejną częścią wyborów było wskazanie opiekuna Samorządu Uczniowskiego.
Uczniowie zdecydowali, że w roku szkolnym 2015/2016 opiekę nad SU sprawować będą:
- z ramienia szkoły podstawowej - pani Maria Hejna
- z ramienia gimnazjum - pani Marzena Zięciak.

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY OWOCNEJ PRACY!

Dzisiaj jest: Czwartek
28 Marca 2024