Minął kolejny rok Szkolnej Akademii Filmowej

Obejrzeniem filmu "Wielka szóstka" zakończyliśmy kolejny rok udziału w Szkolnej Akademii Filmowej.
Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Jarocin XXI co miesiąc gromadził ponad 1200 uczniów z kilkunastu szkół i przedszkoli Ziemi Jarocińskiej.

W tym roku szkolnym uczniowie klas IV-VI poznali różne gatunki filmowe i obejrzeli filmy ważne i pouczające. Wśród tytułów niezapomnianych produkcji znalazły się takie filmy, jak: "Antboy", "Podejmując ryzyko", "Gdzie jest Mikołaj", "Lodowy smok", "Mecz życia", "Bella i Sebastian", "Przyjaciel na balkonie", "Wielka szóstka".
Od października 2014r. do grona wytrawnych kinomanów dołączyli uczniowie klas I-III. Okazało się, że pomysł uczestnictwa w Szkolnej Akademii Filmowej bardzo przypadł im do gustu i dzieci chętnie brały udział w pokazach filmowych.
Nauczyciele-wychowawcy dziękują uczniom za zaangażowanie, a rodzicom za finansowanie wyjazdów.

19 Kwietnia 2024
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad,