Dzień Patrona

03 czerwca świętowaliśmy Dzień Patrona. Mottem tegorocznych obchodów były słowa kardynała Stefana Wyszyńskiego "Warto służyć każdemu człowiekowi i dla każdego warto się poświęcać".

Zebraną w Domu Rolnika całą społeczność szkolną powitał dyrektor szkoły, pan Marcin Frąszczak. Szczególnie ciepło przywitał gościa specjalnego, panią dyrektor Annę Kowalską.
W swoim wystąpieniu pan dyrektor nawiązał do słów kardynała Stefana Wyszyńskiego "Warto służyć każdemu człowiekowi i dla każdego warto się poświęcać".
Po przemówieniu pana dyrektora zebrani uczestniczyli we mszy świętej, którą celebrował ksiądz Jacek Bosak.
Następnie miała miejsce uroczysta część artystyczna przygotowana przez uczniów Zespołu Szkół pod kierunkiem pani Beaty Pacholskiej-Parzysz. Był to montaż słowno-muzyczny nawiązujący do duchowej spuścizny kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zarówno piękne utwory poetyckie, jak i wzruszające pieśni religijne dostarczyły uczestnikom akademii wielu wzruszeń.

19 Kwietnia 2024
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad,