Warsztaty SU na rockowo

22 maja w Zespole Szkół nr 5 w Jarocinie odbyła się II część Warsztatów Samorządów Uczniowskich. Tematem przewodnim spotkania była ekologia na rockowo. Naszą szkołę reprezentowały: Klaudia Gumola, Patrycja Kawałek i Karolina Nowak.

Dziewczęta zaprezentowały się w piosence "Ratujmy Ziemię". Występ trio wywołał duży entuzjazm publiczności. Spośród pozostałych 8 szkół nasze rockmenki wyróżniały się strojem, fryzurami i makijażem. Na co dzień spokojne i skromne uczennice zmieniły się w prawdziwe wulkany energii.  Po zakończonym występie w sali rozległy się gromkie owacje, a publiczność poprosiła o wspólne zdjęcie.
Opiekunka SU serdecznie dziękuje pani Marcie Ratajczak za pomoc w przygotowaniu fryzur oraz pani Iwonie Gumoli za perfekcyjny makijaż.

Sprawozdanie przedstawiła opiekunka SU, pani Marzena Zięciak.

Dzisiaj jest: Sobota
20 Kwietnia 2024