Trwa egzamin gimnazjalny

Dziś kolejna część egzaminu gimnazjalnego. Uczniowie zmierzyli się z częścią przyrodniczo-matematyczną.

Punktualnie o godz. 9:00 gimnazjaliści otrzymali arkusze zawierające zadania z przedmiotów przyrodniczych, tzn. biologii, chemii, fizyki i geografii. Ta część egzaminu trwała 60 minut.

Podczas przerwy, przy herbatce przygotowanej przez panią Magdalenę Kraskę-Dąbkiewicz, uczniowie dzielili się pierwszymi wrażeniami.

Druga część egzaminu rozpoczęła się o godz. 11:00.

Na tę część CKE przeznaczyła 90 minut. Arkusz zadań z matematyki zawierał, prócz zadań zamkniętych, także zadania otwarte, wymagające znajomości wzorów matematycznych i wykonywania obliczeń.
Zaraz po wyjściu z sali egzaminacyjnej uczniowie wyjaśniali swoje wątpliwości u źródła, czyli u pani Marty Ratajczak, nauczyciela matematyki.

Jutro przed gimnazjalistami ostatni dzień egzaminu - test z języka obcego nowożytnego. Życzymy powodzenia!

Dzisiaj jest: Sobota
20 Kwietnia 2024