Wyróżnieni w konkursie plastycznym

14 marca w Pałacu Radolińskich w Jarocinie odbyła się III edycja konkursu plastycznego dla pierwszoklasistów "Moja ulubiona zabawka". Organizatorem konkursu był Zespół Szkół nr 5 w Jarocinie.
Naszą szkołę reprezentowali: Gabriela Pera, Mikołaj Tomczak, Jakub Kraszkiewicz i Alfred Ratajczak.

Uczniowie byli tak perfekcyjnie przygotowani, że swoje oryginalne i pomysłowe prace ukończyli przed wyznaczonym czasem.
W trakcie oczekiwania na wyniki organizator zaprosił dzieci na słodki poczęstunek.
Wszystkie dzieci zostały wyróżnione i nagrodzone, a dziesięcioro otrzymało szczególne wyróżnienia. Wśród nich znalazło się troje uczniów naszej szkoły: Gabrysia, Mikołaj i Jakub.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Dyrekcja szkoły oraz wychowawca klasy I bardzo dziękują rodzicom za pomoc w organizacji dowozu dzieci na konkurs.
M. Piętka/ W. Borys

26 Kwietnia 2024