"Jezioro łabędzie" prezentem w Dniu Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet 05 marca odbył się w naszej szkole apel okolicznościowy.
Uczniowie klasy IV w ramach swojego klasowego dyżuru przygotowali szereg niespodzianek dla żeńskiej części szkoły. Jedną z nich był pokaz siły i gracji w balecie "Jezioro łabędzie".

Występ chłopców został przyjęty z ogromnym aplauzem. Tancerze okazali się wspaniałymi baletmistrzami i zostali poproszeni o bis, co bardzo chętnie uczynili.

Na szkolnej scenie pojawiły się różne typy kobiet: sportsmenka, kokietka, kumpela, zdolna dziewuszka oraz feministka.

Czas widzom umilił występ dziewcząt z kółka artystycznego. Uczennice zaprezentowały się zarówno w piosence jak i tańcu nowoczesnym.

Muzyczne przeboje zaśpiewali również chłopcy. Dedykowane Paniom piosenki "Baby, ach te baby" oraz "Bo z dziewczynami" sprawiły wszystkim dużo radości.

Na zakończenie spotkania dyrektor szkoły podziękował uczniom za wspaniały występ oraz złożył życzenia wszystkim Kobietom.
Do występów uczniów przygotowały: pani Beata Pacholska-Parzysz oraz pani Małgorzata Nowacka.
B. Pacholska-Parzysz/ W. Borys

Dzisiaj jest: Czwartek