Filmowa Akademia Edukacyjna dla gimnazjalistów

04 marca uczniowie klasy III gimnazjum, wspólnie z absolwentami szkół gimnazjalnych, uczestniczyli w Filmowej Akademii Edukacyjnej Powiatu Jarocińskiego.
Celem spotkania była pomoc uczniom w podjęciu decyzji o przebiegu dalszej edukacji.

Zgromadzoną w sali kina "Echo" w Jarocinie młodzież powitał starosta jarociński, Bartosz Walczak. Wręczył uczniom szkół średnich nagrody za udział w konkursie na spot reklamowy "Szkoła oczami ucznia".
Gimnazjaliści mieli okazję obejrzeć filmy promujące Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i 2 w Jarocinie, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie oraz Zespół Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach.
Na zakończenie spotkania przygotowano niespodziankę w postaci projekcji filmu "Między nami dobrze jest".
K. Kozłowska/ W. Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Środa
21 Kwietnia 2021
Imieniny obchodzą
Addar, Anzelm, Bartosz, Drogomił,
Feliks, Irydion, Konrad, Konrada, Selma

 
Zodiak: Byk