W trosce o bezpieczeństwo dzieci

11 lutego z najmłodszymi uczniami szkoły podstawowej spotkali się przedstawiciele Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Policji w Jarocinie, by rozmawiać na temat bezpieczeństwa dzieci na drodze.

Na zdjęciu: nasi pierwszoklasiści z gośćmi: panią Lidią Czechak, panem Karolem Banaszakiem i panem Maciejem Kaczmarkiem oraz nauczycielami.

Poganka dotyczyła bezpieczeństwa najmłodszych podczas poruszania się rowerem i pieszo po drogach.
W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi goście przypomnieli pierwszoklasistom, jak bezpiecznie bawić się na śniegu i lodzie.
Miłym akcentem spotkania było wręczenie dzieciom prezentów w postaci kamizelek odblaskowych oraz segregatorów z kolorowankami.

Dzisiaj jest: Czwartek
18 Kwietnia 2024