Co dalej, gimnazjalisto?

03 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klasy III i ich rodziców z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych - dyrektorami, wicedyrektorami i doradcami zawodowymi, którzy przedstawili tegorocznym absolwentom naszego gimnazjum ofertę edukacyjną placówek: Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Jarocinie, I Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie oraz Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach.

Prelegenci zachęcali do podjęcia nauki w ich placówkach, przedstawili prezentacje multimedialne oraz wręczyli foldery tematyczne. Uczniowie i ich rodzice z uwagą wysłuchali propozycji szkół.


W. Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Wtorek
5 Grudnia 2023
Dzień Wolontariusza
Imieniny obchodzą
Anastazy, Gerald, Geraldyna, Kryspina,
Krystyna, Pęcisława, Saba

 
Zodiak: Strzelec