Dla Babci i Dziadka ...

26 stycznia do Domu Rolnika w Prusach licznie przybyli Babcie i Dziadkowie na uroczystość zorganizowaną z okazji ich święta. Uczniowie klas I-III przygotowali występ artystyczny jako wyraz wdzięczności za serce i niezmierzone pokłady miłości.

Babcie i Dziadkowie podziwiali występy swoich wnucząt. Na scenie pojawili się bohaterowie znanych baśni: czarownice, Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków, Nowy Rok ze swymi braćmi. Były okolicznościowe wiersze i piosenki.
Dzieci włożyły w swoje występy dużo serca, a nagrodą były duże brawa.
Po odśpiewaniu przez wnuki "Sto lat" Babcie i Dziadkowie spędzili jeszcze kilka chwil przy kawce i ciasteczku.


Nad obsługą techniczną czuwali uczniowie gimnazjum: Filip Tyc i Sebastian Gumola.
Organizatorzy uroczystości, wychowawcy klas I - III serdecznie dziękują Rodzicom uczniów za pomoc w organizacji imprezy.
M. Piętka/ W. Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Wtorek
5 Grudnia 2023
Dzień Wolontariusza
Imieniny obchodzą
Anastazy, Gerald, Geraldyna, Kryspina,
Krystyna, Pęcisława, Saba

 
Zodiak: Strzelec