Konkursy przedmiotowe organizowane przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty - rok szkolny 2021/2022

25 października br. rozpoczęły się konkursy przedmiotowe organizowane przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Do Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego przystąpiło 4 uczniów.
27 października br. odbył się Wojewódzki Konkurs Fizyczny, w którym udział wzięło 4 uczniów.
29 października br. 4 uczniów przystąpiło do Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.
03 listopada br. 6 uczniów przystąpiło do Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.
08 listopada br. 3 uczniów przystąpiło do Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.
09 listopada br. 6 uczniów przystąpiło do Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.
Aktualizacja - wyniki
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego informuje, że żaden uczeń nie zdobył wymaganej liczby punktów, by zakwalifikować się do kolejnego etapu konkursu.
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego informuje, że żaden uczeń nie zakwalifikował się do etapu rejonowego.
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Historycznego informuje, że żaden uczeń nie zakwalifikował się do etapu rejonowego.
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego informuje, że żaden uczeń nie zakwalifikował się do etapu rejonowego.
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego informuje, że żaden uczeń nie zakwalifikował się do etapu rejonowego.
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego informuje, że żaden uczeń nie zakwalifikował się do etapu rejonowego.
Wszystkim uczniom, którzy zmierzyli się z testami i spróbowali swoich sił w konkursach serdecznie dziękujemy!

19 Kwietnia 2024
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad,