UWAGA! ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W PRZEDSZKOLU

Szanowni Rodzice
W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia COVID-19 u pracownika naszego przedszkola, po uzyskaniu zgody organu prowadzącego oraz pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Jarocinie informuję, że na czas od 26.10.2020 r. do 29.10.2020 r. zawiesza się prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej naszego przedszkola.
Od poniedziałku, 26.10.2020 r. zajęcia w przedszkolu będą odbywały się w systemie zdalnym.
Nauczyciele będą kontaktowali się z dziećmi i Rodzicami za pomocą dostępnych komunikatorów.
Wszystkim życzę dużo zdrowia.
Marcin Frąszczak
dyrektor Zespołu Szkół

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Sobota
28 Listopada 2020
Imieniny obchodzą
Gościrad, Grzegorz, Jakub, Lesław,
Lesława, Rufin, Zdzisław

 
Zodiak: Strzelec