Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 - informacja zaktualizowana

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie
Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się we wtorek, 1 września o godz. 10.15. Uczniowie kierują się bezpośrednio do swoich sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami:
- klasa I - wych. pani Magdalena Piętka - sala nr 1 (piętro)
- klasa II - wych. - pani Magdalena Michalska - sala nr 2 (piętro)
- klasa III - wych. pani Renata Kalińska - sala nr 3 (piętro)
- klasa IV - wych. pani Maria Hejna - sala nr 4 (piętro)
- klasa VI - wych. - pani Magdalena Kraska-Dąbkiewicz - sala nr 6 (piętro)
- klasa VII - wych. pani Paulina Panek - sala nr 7 (parter)
- klasa VIII - wych. pani Karolina Kozłowska - sala nr 8 (parter)

Rodzice i opiekunowie uczniów klas II-VIII pozostają na boisku szkolnym.
Uczniowie klasy I wchodzą do szkoły z rodzicami. Ze względów bezpieczeństwa związanych z COVID-19 prosimy, by pierwszoklasistom towarzyszył jeden opiekun.
Wszyscy wchodzący na teren placówki zobowiązani są do zakrywania ust i nosa (maseczka lub przyłbica), zachowania bezpiecznej odległości oraz dezynfekcji rąk.
_________________________________________________________________________________________
Msza święta inaugurująca nowy rok szkolny zostanie odprawiona 1 września o godz. 9:15 w kościele w Witaszycach.
UWAGA!
W rozpoczęciu roku szkolnego mogą uczestniczyć uczniowie bez objawów chorobowych sugerujących infekcję górnych dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych.
Informacja dla uczniów dojeżdżających do szkoły autobusem szkolnym
- Organizacja dowozów i odwozów od dnia 2 września zgodnie z harmonogramem obowiązującym w poprzednim roku szkolnym
- Uczniowie dojeżdżający są zobowiązani do zakrywania w autobusie ust i nosa maseczką oraz dezynfekowania rąk przy wyjściu z domu i ze szkoły
Informujemy, że świetlica szkolna rozpoczyna działalność 2 września.
Zajęcia w przedszkolu rozpoczynają się 1 września.
Przedszkole czynne jest w godz. 7:30 - 16:30.

Dzisiaj jest: Czwartek
1 Października 2020