Radosnych, zdrowych i bezpiecznych wakacji!

Kochani Uczniowie!
Dziś odebraliście świadectwa. Na boisku szkolnym, w małych grupach, o różnych godzinach, inaczej niż zwykle. Bo też inny był ten rok szkolny. W marcu, dosłownie z dnia na dzień, zmieniła się nasza szkolna rzeczywistość. Uczyliście się samodzielnie, w domu, przed komputerem, pod czujnym okiem nauczycieli i rodziców. Daliście radę! Gratulujemy Wam odpowiedzialności, sumienności i pracowitości. Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Szanowni Rodzice!
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w zdalną edukację Waszych dzieci. Wsparcie i czas poświęcony Waszym pociechom zaowocowały wspaniałymi świadectwami. Bez Państwa pomocy nie osiągnęlibyśmy tak wiele. Dziękujemy!
To był trudny czas, ale udało się. Dziś wszyscy cieszą się z promocji do następnej klasy.
Teraz pora na wakacje! Niech będą radosne, bezpieczne i niezapomniane!
Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół w Prusach

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Piątek
4 Grudnia 2020
Imieniny obchodzą
Barbara, Berno, Biernat, Chrystian,
Hieronim, Krystian, Piotr

 
Zodiak: Strzelec