Nauka zdalna podczas zawieszenia zajęć

Drodzy Rodzice i Uczniowie
W związku z zawieszeniem zajęć, w trosce o rozwój uczniów, na naszej stronie wstawiliśmy zakładkę Materiały dydaktyczne. W niej zamieszczone są foldery klas z materiałami dydaktycznymi z poszczególnych przedmiotów.
Pierwsze materiały pojawią się w poniedziałek, 16 marca.
Prosimy o codzienne monitorowanie strony.
Drodzy Uczniowie
Przypominamy, że obecna przerwa w szkole nie oznacza ferii i czasu wolnego. To jest czas kwarantanny. Unikajcie zatłoczonych miejsc, nie organizujcie spotkań towarzyskich, nie wychodźcie do kawiarni. Spędzajcie ten czas w domu.
Bardzo prosimy rodziców o zachęcenie dzieci do korzystania z oferowanej  przez szkołę formy poszerzania wiedzy i umiejętności.
Wszelkie pytania do nauczycieli można kierować drogą elektroniczną poprzez e-dziennik lub telefonicznie.
Czytaj też: Nauka zdalna podczas zawieszenia zajęć w szkołach - rekomendacje dla nauczycieli i dyrektorów
Informacja dla ósmoklasistów!
Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała pakiet materiałów dla 8-klasistów. Od 16 marca o godz. 9:00 zamieszczone zostaną zadania z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, a o godz. 15:00 - rozwiązania.
Zapraszamy na stronę CKE
Zestawy zadań powtórkowych
____________________________
NOWA WIADOMOŚĆ DLA UCZNIÓW

Od czwartku, 19 marca TVP we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego i Ministerstwem Edukacji Narodowej uruchamia pierwszy wirtualny kanał edukacyjny.
Na stronie vod.tvp.pl w godz. 9:00 - 13:00 w sekcji "eSzkoła" uczniowie znajdą czterogodzinny program pomocny w uzupełnieniu domowej edukacji.
Na początek TVP zaprasza do wirtualnego zwiedzania Muzeum Warszawskiego. Wkrótce widzowie przeniosą się za pośrednictwem TVP także do Centrum Nauki Kopernik.
POLECAMY!

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
30 Marca 2020
Imieniny obchodzą
Amelia, Aniela, Częstobor, Jan,
Kwiryna, Kwiryn

 
Zodiak: Baran