Andrzejki 2019

W piątek, 29 listopada samorząd uczniowski zorganizował dla uczniów naszej szkoły wieczór wróżb oraz dyskotekę andrzejkową.

Tego dnia salka gimnastyczna zamieniła się w salę balową, a w gościnnych progach klasy VI odbywały się wróżby. Każdy chciał się dowiedzieć, co go czeka w bliższej i dalszej przyszłości. Wybór wróżb był bardzo bogaty. Do przepowiadania przyszłości posłużyły szklane kule, magiczne karty, papierowe serca, kolorowe kubeczki, cukierki z wróżbą. Nowością w tym roku było wykorzystanie aplikacji multimedialnych. Wróżki idą z duchem czasu i doskonalą swój warsztat pracy :)

Podczas balu uczniowie mogli posilić się w kawiarence oferującej słodkości i napoje.
To był miły wieczór, a doskonała zabawa sprawiła, że dyskoteka na długo pozostanie w pamięci uczniów.

Dzisiaj jest: Niedziela
15 Grudnia 2019