Andrzejki 2019

W piątek, 29 listopada samorząd uczniowski zorganizował dla uczniów naszej szkoły wieczór wróżb oraz dyskotekę andrzejkową.

Tego dnia salka gimnastyczna zamieniła się w salę balową, a w gościnnych progach klasy VI odbywały się wróżby. Każdy chciał się dowiedzieć, co go czeka w bliższej i dalszej przyszłości. Wybór wróżb był bardzo bogaty. Do przepowiadania przyszłości posłużyły szklane kule, magiczne karty, papierowe serca, kolorowe kubeczki, cukierki z wróżbą. Nowością w tym roku było wykorzystanie aplikacji multimedialnych. Wróżki idą z duchem czasu i doskonalą swój warsztat pracy :)Podczas balu uczniowie mogli posilić się w kawiarence oferującej słodkości i napoje.
To był miły wieczór, a doskonała zabawa sprawiła, że dyskoteka na długo pozostanie w pamięci uczniów.
W. Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Wtorek
24 Listopada 2020
Imieniny obchodzą
Dobrosław, Emilia, Emma, Flora,
Franciszek, Gerard, Gerarda, Gerhard,
Jan, Mina, Pęcisław, Protazy

 
Zodiak: Strzelec