Poznajemy tradycje innych narodów - Święto Dziękczynienia 2019

Tradycyjnie, w ostatni czwartek listopada jedna z klas przybliża historię obchodzonego w Stanach Zjednoczonych Święta Dziękczynienia i zaprasza na przedstawienie prowadzone w języku polskim i angielskim oraz na ucztę dziękczynną.
Tym razem inscenizację przygotowali uczniowie klasy III, a w uczcie brali udział ich rodzice.

Młodzi aktorzy wcielili się w role pielgrzymów przybyłych w 1620 roku z Anglii do Ameryki oraz Indian niosących im pomoc.

Jak co roku, INDYKA UŁASKAWIONO!

Niecodzienną lekcję przygotowała pani Magdalena Kraska-Dąbkiewicz.

30 Marca 2020
Amelia, Aniela, Częstobor, Jan,