Przedszkolaki świętowały Niepodległą

08 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Dzieci z grupy 4-5-latków recytowały patriotyczne wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.
Głównym celem uroczystości było ukazanie doniosłego momentu w dziejach Polski, poznanie symboli narodowych oraz kształtowanie postaw patriotycznych.

O godz. 11:00 wszystkie grupy przedszkolne udały się do salki gimnastycznej, by wspólnie z uczniami szkoły, o godz. 11:11 wziąć udział w akcji "Szkoła do Hymnu" i zaśpiewać hymn narodowy.

Narodowe Święto Niepodległości było bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i na pewno na długo zostanie w pamięci przedszkolaków.

Montaż słowno-muzyczny przygotowała wychowawczyni grupy 4-5-latków, pani Mariola Jankowska.
Do obchodów Narodowego Święta Niepodległości przygotowała się również grupa najmłodszych przedszkolaków. Dzieci, pod opieką pani Olimpii Kiełb, wykonały flagi i wizerunek Orła Białego.

Dzisiaj jest: Sobota
16 Listopada 2019