Konkursy przedmiotowe KO - 2019

22 października rozpoczęły się konkursy przedmiotowe dla uczniów szkoły podstawowej organizowane przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Do Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego przystąpiło 5 uczniów.
23 października odbył się Wojewódzki Konkurs Biologiczny, w którym udział wzięło 4 uczniów.
28 października odbył się Wojewódzki Konkurs Matematyczny, do którego przystąpiło 4 uczniów.
29 października 2 uczniów przystąpiło do Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.
04 listopada odbył się Wojewódzki Konkurs Geograficzny, do którego przystąpiło 5 uczniów.
15 listopada odbył się Wojewódzki Konkurs Historyczny, do którego przystąpiło 3 uczniów.
Aktualizacja - wyniki
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego informuje, że żaden uczeń nie zdobył wymaganej liczby punktów, by zakwalifikować się do kolejnego etapu konkursu.
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego informuje, że żaden uczeń nie zdobył wymaganej liczby punktów, by zakwalifikować się do etapu rejonowego.
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego informuje, że żaden uczeń nie zakwalifikował się do etapu rejonowego.
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego informuje, że żaden uczeń nie zdobył wymaganej liczby punktów, by zakwalifikować się do kolejnego etapu konkursu.
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego informuje, że żaden uczeń nie zakwalifikował się do etapu rejonowego.
Komisja konkursowa Wojewódzkiego Konkursu Historycznego informuje, że żaden uczeń nie zakwalifikował się do etapu rejonowego.
Wszystkim uczniom, którzy zmierzyli się z testami i spróbowali swoich sił w konkursach, serdecznie dziękujemy!

Dzisiaj jest: Czwartek
28 Marca 2024