Nasze SKO znów wśród najlepszych!

Miło nam poinformować, że nasza szkoła już po raz trzeci z rzędu znalazła się w grupie najlepszych w konkursie "SKO w SGB" organizowanym przez Spółdzielczą Grupę Bankową.
Wygraliśmy w kategorii szkół małych (do 150 uczniów), w której rywalizowały aż 142 szkoły. To właśnie my zdobyliśmy maksymalną liczbę punktów!

Organizowany corocznie konkurs trwa przez cały rok szkolny i ma na celu edukowanie dzieci i młodzieży w zakresie różnych form oszczędzania oraz pogłębianie więzi szkoły z Bankiem Spółdzielczym. W tym celu w szkole przeprowadzane są akcje, konkursy, projekty i wystawy, które zachęcają uczniów do oszczędzania oraz pogłębiają wiedzę na temat szeroko pojętej edukacji finansowej. Szkoła prowadzi również kronikę SKO, organizuje wyjazdy do Banku Spółdzielczego i bierze udział w konkursach ogłaszanych na stronie internetowej www.skowsgb.pl
Nagrody przyznane w konkursie:
- dla szkoły bon o wartości 500 zł do sieci znanych księgarni
- dla uczniów - członków SKO - plecaki o wartości ok. 50 zł
Wszyscy aktywni członkowie SKO otrzymają swoje nagrody 19 czerwca, podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, a dla najbardziej aktywnych przygotowano dodatkowe niespodzianki :)
Gratulacje dla członków SKO i opiekunki koła, pani Małgorzaty Nowackiej!

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Wtorek
26 Maja 2020
Dzień Matki
Imieniny obchodzą
Beda, Filip, Marianna, Paulina,
Więcemił, Wilhelmina

 
Zodiak: Bliźnięta