Wizyta pszczelarza w przedszkolu

W ramach realizacji zadań z zakresu doradztwa zawodowego nasze przedszkole odwiedzają przedstawiciele różnych zawodów. Gościliśmy już panią fryzjerkę, panią florystkę, pana leśniczego, a niedawno spotkaliśmy się z pszczelarzem, którym z zamiłowania jest ksiądz Jakub.

W bardzo serdecznej atmosferze ksiądz opowiedział dzieciom, kim jest pszczelarz, jaką pracę wykonuje i jakich narzędzi używa. Maluchy poznały życie pszczół, ich zwyczaje oraz znaczenie tych pożytecznych owadów w przyrodzie.Wychowawcy grup serdecznie dziękują księdzu Jakubowi za poświęcony czas oraz wiedzę, którą podzielił się z przedszkolakami.
Sprawozdanie przygotowała pani Mariola Jankowska, wychowawca grupy 4-5-latków.

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Sobota
25 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria
Magdalena, Urban

 
Zodiak: Bliźnięta