Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 38 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 92 Zespół Szkół w Prusach - XXVII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

XXVII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

14 grudnia w siedzibie PCK w Jarocinie odbyła się XXVII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia.
Naszą szkołę reprezentowała Julia Ferenz z klasy VIII, która wykazała się dużą wiedzą na temat zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy i zajęła III miejsce.
Serdecznie gratulujemy!

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Wtorek
22 Stycznia 2019
Dzień Dziadka
Imieniny obchodzą
Anastazy, Dobromysł, Gaudencjusz,
Gaudenty, Marta, Wincenty

 
Zodiak: Wodnik