Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Wyróżnienie dla Mikołaja

Wyróżnienie dla Mikołaja

Miło nam poinformować, że praca przygotowana przez Mikołaja Nabzdyka z kl. II zdobyła wyróżnienie w konkursie ekologicznym EduPak Polska, organizowanym przez Friends of Glass Polska.
Serdecznie gratulujemy!

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu plakatu zachęcającego do recyklingu szklanych butelek i słoików.
Na konkurs nadesłano prace ze szkół całej Wielkopolski. Wszystkie dzieła będzie można podziwiać podczas Targów Glass w Poznaniu.
Oto wyróżniona praca naszego zdolnego ucznia.

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Wtorek
22 Stycznia 2019
Dzień Dziadka
Imieniny obchodzą
Anastazy, Dobromysł, Gaudencjusz,
Gaudenty, Marta, Wincenty

 
Zodiak: Wodnik