Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Uwaga! Nowy konkurs SKO i BS w Jarocinie

Uwaga! Nowy konkurs SKO i BS w Jarocinie

Szkolna Kasa Oszczędności i Bank Spółdzielczy w Jarocinie ogłaszają konkurs "Skarpeta świąteczna z logo SKO".

Projekt skarpety świątecznej powinien zostać stworzony przez 3-osobowy zespół.
Należy wykorzystać materiały przeznaczone do recyklingu.
Na skarpecie trzeba umieścić napis SKO.
Najciekawsza praca zostanie przekazana do kolejnego etapu konkursu, którego organizatorem jest BS w Jarocinie i ma szansę na zdobycie kolejnej nagrody.
Projekty należy dostarczyć do opiekunki SKO, pani Małgorzaty Nowackiej do 10 grudnia 2018 r.
Zachęcamy do udziału w konkursie!

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

 
Zodiak: Strzelec