"BANKOWE WYZWANIA" - zaproszenie do udziału w konkursie

"BANKOWE WYZWANIA" - to kolejny konkurs organizowany w ramach projektu mPotęga dofinansowanego przez Fundację mBanku. Konkurs wspiera nasza Szkolna Kasa Oszczędności. Tym razem działanie skierowane jest do uczniów klas IV-VI, a wszystkie przygotowane zadania są interaktywne.
Koordynator projektu, pani Małgorzata Nowacka prosi uczniów o zapoznanie się z regulaminem rozgrywek.

Przez 5 kolejnych dni, od czwartku do środy (wyłączając weekend) uczniowie zalogowani na swoje konta w aplikacji Learning.apps rozwiązują zadania interaktywne dotyczące bankowości i zastosowania matematyki w tej dziedzinie życia. Pytania  przygotowali uczniowie klasy VII i VIII w ramach warsztatów przeprowadzonych po wizycie w Banku Spółdzielczym w Jarocinie. Wśród zadań znalazły się zagadnienia dotyczące bankowości spółdzielczej oraz historii BS.
Za nami już dwa zadania: Bankowa wykreślanka oraz Bankowa krzyżówka. Cieszy fakt, że wielu uczniów poradziło sobie z nimi doskonale.
Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie. Można dołączyć w każdej chwili. Czekają wspaniałe nagrody zakupione w ramach projektu mPotęga: pendrive, gry planszowe, kalkulatory, zestawy kreślarskie.

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
18 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Fryda,
Konstancja, Krystiana, Maksym, Sawa,
Sylwan, Sylwana, Symeon, Więcesława,
Zuzanna, Zula

 
Zodiak: Wodnik