Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 28 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 120 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/helper/vvisit_counter.php on line 123 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 46 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/szkolaprusy/public_html/strona/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 106 Zespół Szkół w Prusach - Światowy Dzień Pluszowego Misia 2018

Światowy Dzień Pluszowego Misia 2018

W poniedziałek, 26 listopada wszystkie przedszkolaki świętowały urodziny Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci brały udział w wielu grach, zabawach, zajęciach plastycznych, których głównym bohaterem był miś - najwspanialsza przytulanka.

Z najlepszymi życzeniami dla najwierniejszego Przyjaciela :)

Na urodzinach misia nie mogło zabraknąć misiowego przysmaku :)

Dzień upłynął w radosnej atmosferze i dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń.
W. Borys

Wspierają nas

 


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

 
Zodiak: Strzelec