Strażacy u przedszkolaków

26 września dzieci z naszego przedszkola spotkały się z wyjątkowymi gośćmi - dzielnymi strażakami z OSP Zakrzew.

Wizyta strażaków wzbudziła bardzo dużo emocji. W czasie spotkania dzieci dowiedziały się, na czym polega praca strażaków i jakim sprzętem się posługują. Niewątpliwie, największą atrakcją dla maluchów była możliwość obejrzenia wnętrza wozu strażackiego oraz włożenie hełmu.

Od teraz przedszkolaki już wiedzą, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych oraz innych zdarzeń.
Na zakończenie nasi milusińscy obejrzeli pokaz pierwszej pomocy oraz powtórzyli numery alarmowe.

Serdecznie dziękujemy strażakom z OSP Zakrzew za przybycie do naszego przedszkola.

Sprawozdanie opracowała pani Mariola Jankowska